Ettevõtte kodulehekülg | Veebiarendus

Ettevõtte kodulehekülg

Kõik meie poolt arendatavad koduleheküljed baseeruvad ainulaadsel, käsitsi kirjutatud koodil. Tänu sellele ei sisalda veebileht endas mitte midagi üleliigset, mille tulemusena on kodulehekülg kiire, turvaline ja kergesti edasi arendatav.

Ettevõtte kodulehe tegemine

 • Kodulehe eesmärk

  Kodulehe tegemine algab kliendi ehk kodulehe tellija olemuse ja hetkeolukorra arusaamisest. Igal kodulehel peab olema selge eesmärk, olgu selleks ettevõtte teenuste reklaamimine või uute töötajate leidmine. Parima tulemumse saamiseks eelistame kohtuda, et selgitada välja eesmärgid ja saada parem ülevaade kliendi ärist. Väiksema kodulehekülje projekti puhul arvutame töömahu ja eelarve juba esimesel kohtumisel välja.

 • Kodulehe struktuur ja sisu

  Ettevõtte kodulehekülje tekstid peavad olema lihtsa struktuuriga, grammatiliselt korrektsed ning kasutajale arusaadavad. Kasvõi pisike grammatiline viga või valesti valitud sõna võib kasutajas tekitada segadust, mille tulemusel otsustab ta pakutavaid teenuseid või tooteid mitte kasutada.
  Otsingumootorid ehk SEO
  Kodulehe tekstidel on ka oluline roll otsingumootorite leitavuses – mida rohkem sisaldavad veebilehe tekstid unikaalset sisu ja kasutaja poolt otsitud märksõnu, seda tõenäolisem on, et ta satub just sellele kodulehele.
  Teksti toimetamine ja sisuloome
  Pakume kahte erinevat tekstitöötluse teenust – teksti toimetamine ja sisuloome. Teksti toimetamise puhul töötame juba olemasolevate veebilehe tekstidega, parandame grammatika ning loogika vead. Sisuloome teenus tähendab aga uue sisumaterjali loomist veebilehele. Sisuloome põhiliseks eesmärgiks on kasutaja tähelepanu ja huvi saavutamine ning soovitud eesmärgile suunamine.

  Eelistame teksti toimetamise ja sisuloome tööd arvestada eelarve sisse. Selliselt kulgeb kodulehe projekt kiiremini ning klient ei pea muretsema sisu kirjutamise pärast.

 • Kodulehe disain

  Jälgime “5 sekundi reeglit”, mis tähendab seda, et kui kasutaja jõuab kodulehele, peab ta esimese 5 sekundi jooksul saama aru, mis on ettevõtte tegevusala ja alustama teekonda kodulehe eesmärgi suunal. Selleks, et selline tulemus kätte saada tuleb hoolikalt valida kodulehe disain vastavalt eelnevalt koostatud struktuurile ja sisutekstidele. Sisu dikteerib alati disaini, mitte vastupidi.

 • Kodulehe CMS ehk sisuhaldus

  Enamus kliente, kes meie poole pöörduvad, ei tea, et käsitööna valminud kodulehel saab iseseisvalt ehk ilma veebiarendajata sisu muuta. Saab küll! Saab palju kiiremini ning mugavamalt.
  Sisuhaldus ehk "Content Management System" arendatakse vastavalt kliendi vajadustele ühe osana kodulehe tegemise juures. Sisuliselt loob iga projekt sisuhaldusesse midagi uut. Ka meie jaoks on see suurepärane võimalus leida olemasolevatele süsteemidele uusi ja nutikamaid lahendusi.

 • Haldusteenus ja SEO

  Oleme oma töös näinud palju, kuidas veebilehe tellija ja tegija vahel puudub suhtlus, mille tulemusel on leht jäänud unarusse, sisaldab vananenud informatsiooni või ei vasta püstitatud eesmärgile. Meie usume, et kodulehe haldamine on sama oluline kui uue loomine, mistõttu pakume professionaalset kodulehe halduse teenust.Kodulehe halduse teenus sisaldab endas domeeni ja kodulehe sisu ja andmebaaside majutust Veebimajutus.ee serverites, e-posti aadresside haldamist, pidevat kodulehe optimeerimist ja jälgimist SEO-reeglitele vastavalt, kodulehe efektiivsuse optimeerimist (CRO) ja jooksvate muudatuste sisseviimist. Vastavalt vajadustele ja kodulehe iseloomule võivad teenused ja hinnad varieeruda.

Kas teadsid, et...

70% tarbijatest hindab ettevõtte usaldusväärsust kodulehe põhjal.

Ära kaota kliente ebaprofessionaalse veebilahenduse tõttu:

Tagasiside kliendilt

 • Vellexi näol on tegemist partneriga, kellega koostöö sujub väga ladusalt ning kes suudab ennast ka keerulistest kindlustusteemadest läbi närida. Hindame kõrgelt nende kiiret reageerimist meie soovidele ja positiivset tooni suhtlemisel. Tihtipeale kipuvad partnerid peale projekti lõppu ära kaduma, kuid Vellexi peale saab kindel olla, et ka järelteenindus on operatiivne ning asjalik. Aitäh!

  Tiia Prööm
  Turundusjuht
  Seesam Insurance AS

People we work for

 • Primend
 • Viru Elektrikaubandus
 • Kodumaa Kapital
 • Seesam Insurance
 • Flamanta International
 • Bytelife Solutions
 • Doranova Baltic
 • Toru24
 • White Mammoth
 • IseKallur