Kogemused

Oleme loonud üle 100 erineva veebilahenduse pea kümnes erinevas riigis.

Kasutame oma töös üht populaarseimat programmeerimiskeelt, PHP-d. Teeme seda sellpärast, et PHP kommuun on suur ja aktiivne. Tänu sellele liigub palju infot ja keel täieneb pidevalt. Soovime areneda koos kliendiga - siin on mõned näited kuidas alustasime ja kus oleme täna.

Rehvimüügisüsteem ja äritarkvara

Alustasime 2013 aastal ja meie esimeseks tööks oli rehvimüügisüsteem Kummiproff.ee. Mõistagi puudusid meil vajalikud tööriistad, -võtted ja -kogemus. Käes on 2020 aasta ja e-pood koos rehvitöökoja tarkvaraga töötab siiani. Igat projekti saab alati täiendada ja lõputult edasi arendada, kuid antud lahendus müüb täna ligi ühe miljoni euro eest rehve. Meie oleme rahul, klient on rahul.

"Meie koostöö Vellexiga on kestnud juba 7 aastat ja ei kujutaks Kummiproffi arengut ilma nendeta ette."
Kummiproff.ee tegevjuht Kert K.
Kummiproff.ee
Rehvimüügisüsteem Kummiproff.ee

Hambaravikliinik ja häkitud Wordpress

Kui Vellex alustas siis valmisplatvormid nagu Wordpress, Drupial ja Joomla olid laialt levinud nähtus. Meie esimene kokkupuude Wordpressiga oli 2014 aastal kui meie poole pöördus üks hambaravikliinik. Neil oli kodulehekülg "häkitud". Asi oli niivõrd hull, et majutusteenust pakkuv kaupmees pidi antud kliendil teenuse välja lülitama, et viimane ei nakataks teisi lehti.

Mitte, et see oleks põhjus miks meile ei meeldi valmis platvormid kuid see oli hea näide mis võib juhtuda kui klient peab oma kodulehekülge ise haldama. Arvame, et kliendil on mõistlikum tegeleda oma põhitegevusega ja mitte muretseda teiste töö pärast.

"Vellexi suureks eeliseks on see, et meie ei pea muretsema domeeni pikendamise, majutusteenuse ega kodulehekülje uuendamise pärast. Kõik tehakse meie eest ära ja oleme selle eest väga tänulikud!"
Dentista tegevjuht Sirje T.
Dentista.ee
Dentista hambaravikliiniku teenuste lehekülg.

Soovime online kalendrit - Isekallur.ee

Üks meie lemmiktöödest on täitematerjalide müügisüsteem, Isekallur.ee. Väga värvikalt on meeles kuidas kaks noort ja vihast noormeest pöördusid meie poole, et oleks vaja teha üks suurt online kalender, kust oleks võimalik tellida täitematerjale koos transpordiga. 2018 aastal müüs see "online kalender" üle 800 000 euro eest materjale koos teenustega.

Isekalluri puhul oleme uhked tugeva SEO tulemuse üle kuna antud valdkonnas on suur konkurents ning lõpptarbija ei oska muud otsida kui materjali mida tal parasjagu vaja on. Tänaseks on Isekallur.ee domeen hõivanud kõik müüdavad materjalid konkurentsitult Google otsingutulemustes.

"Meil on olnud mitmeid võimalusi vahetada arendajat, kuid oleme jäänud Vellexile truuks suuresti sellepärast, et nad ei aja asju keeruliseks ja hinnasuhe on paigas."
Isekallur.ee asutaja Silvar V.
Isekallur.ee
Isekallur.ee e-poe esilehekülg

Suhtlusoskus ja vajaduste kaardistamine

Juba 7 aastat oleme teenindanud suuri ja väikeseid ettevõtteid pea kümnes erinevas riigis. Selle aja jooksul oleme ennast pidevalt täiendanud ja seda mitte ainult programmeerimise vaid ka suhtlemise vallas. Oleme tõlgiks arvutimaailma ja muu maailma vahel. Edukate projektide võti peitub heas suhtluses ja kui see on katki siis koostöö ei toimi.

"Vellexi näol on tegemist partneriga, kellega koostöö sujub väga ladusalt ning kes suudab ennast ka keerulistest kindlustusteemadest läbi närida. Hindame kõrgelt nende kiiret reageerimist meie soovidele ja positiivset tooni suhtlemisel. Tihtipeale kipuvad partnerid peale projekti lõppu ära kaduma, kuid Vellexi peale saab kindel olla, et ka järelteenindus on operatiivne ning asjalik. Aitäh!"
Seesam Insurance turundusjuht Tiia P.
Seesam Insurance
Seesam.ee kodulehekülg ja backend

Sotsiaalmeedia portaal kui lõputöö või uus algus

Vellexi kõige värskem ja suurem projekt on sotsiaalmeedia portaal Libertine.Center. Leht nägi esimest korda ilmavalgust 2019 aasta alguses ja nõuab igapäevaselt tähelepanu. Vaatamata projekti mahukust ei ole vana hea PHP ja MySQL kombo meid alt vedanud ja asi toimib väga hästi. Lisaks veebilahendusele lõime ka mobiilirakenduse, mis on portaali sõnumitesüsteemile käepikenduseks ja annab võimaluse kasutajatel suhelda omavahel sarnaselt Facebook Messengeri või Whatsapp rakendustele.

Tänu sellele projektile oleme arenenud ühe aastaga kaugemale kui eelneva 3 aastaga. Väga palju uut on juurde õpitud ja sama palju või rohkem on veel minna.

Libertine.Center
Libertine.Center registreerimisvorm.