Teenused

Kui otsid IT- või digiturunduse teenust, mida siin nimekirjas ei ole siis võta kindlasti meiega ühendust. Leiame enda pikaajaliste partnerite hulgast sobiva lahenduse või õpime ise midagi uut. Meile meeldib ennast mugavustsoonist välja viia - see on edasiviiv jõud.


Vellex DigitalBroneeringusüsteemi loomine

Loome personaalse broneeringusüsteemi, mis aitab automatiseerida igapäevast äritegevust. Süsteem on kergesti edasi arendatav, vastavalt ettevõtte vajadustele.

Vellex DigitalKodulehekülje loomine - veebiarendus

Kodulehekülje loomine koos sisuhaldussüsteemi, SEO ja majutusteenusega. Loome disaini ise või vastavalt kliendi soovidele, keskendudes kasutajamugavusele ja konversioonile.

Vellex DigitalE-poe loomine ja haldamine

Loome e-poe, mis on kasutajasõbralik, kiire ja tuleb otsingumootoris kergesti välja. Igale e-poele loome eraldi haldussüsteemi, kus saab hallata tooteid, tellimusi ja muud sisu.

Vellex DigitalSisuhaldussüsteemi loomine - CMS

Kodulehekülje, e-poe või blogi mugavaks haldamiseks loome individuaalse sisuhaldussüsteemi. Sisuhaldussüsteemist saab lisada pilte, dokumente, tõlkeid ja palju muud.

Vellex DigitalKliendihaldussüsteemi loomine - CRM

Kliendihaldussüsteem annab hea ülevaate ettevõtte kliendibaasist ja müügitrendidest. Hea CRM süsteem loob ettevõttele pikas perspektiivis edumaa konkurentide ees.

Vellex DigitalOrgaaniline SEO - Google, Bing, Siri

Tehniline ja loov SEO teenus, mis aitab leida kliendil sobivat teenuspakkujat otsingumootori abil. Parima tulemuse saamiseks on vajalik esmalt teha tehniline pool korda.

Vellex DigitalGoogle Adwords kampaaniad

Google Adwords on eraldi valdkond kus tuleb olla väga hoolikas partneri valimisel. Meie poolt pakutav teenus teostatakse ainult Google poolt auditeeritud spetsialisti poolt.

Vellex DigitalSotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia turundus sobib kliendile, kes soovib parandada bränditeadlikust ja olla otseses kontaktis potentsiaalsete ja olemasolevate klientidega. Arvestada tuleb pikajaliselt

Vellex DigitalBrändi loomine ja logo disain

Brändi loomine ja logo disain on kriitilised osad ettevõtte kodulehekülje loomisel. Logost sõltub mis värvides tuleb veebilehekülg ja mis nägu on äri sotsiaalmeedias.

Vellex DigitalIT projektijuhtimine ja audit

Olenemata projekti suurusest peab keegi seda juhtima. Meie teenus sobib kliendile, kes ei ole kursis IT alaste terminitega või lihtsalt soovib hoida kokku aega.

Vellex DigitalKasutajakogemuse ja konversiooni juhtimine

Igal veebilahendusel on oma eesmärk. Meie töö on juhtida kasutaja eesmärgini. Selleks kujundame ja arendame vastavad teekonnad mida läbides jõuab kasutaja kiiresti otsitud tooteni

Vellex DigitalIndividuaalsed IT lahendused ja konsultatsioon

IT valdkond on niivõrd laialdane, et kõiki asju teenusteks pole mõistlik kirjutada. Kui otsid abi programmeerimise, digiturunduse või mõne muu IT teema osas siis võta ühendust.

We work with
Rexuniversal marketing and business development

Domeenid ja virtuaalserverid

PHP
MySQL